Odstraszacz hukowy ZIGI 1
Odstraszacz hukowy ZIGI 1

Pirotechniczny odstraszacz ZIGI 1 jest stworzony by zmniejszyć maksymalnie szkody wyrządzone przez dziką zwierzynę. Wystrzał petard ma imitować strzał z broni palnej tym samym płosząc zwierzynę z miejsc niepożądanych prosto od producenta. Przy zakupie większych ilości cena do uzgodnienia.

14,99 zł
Dostawa w ciągu 1-2 dni robocze
DOSTĘPNY

Opis

Pirotechniczny odstraszacz zwierzyny ZIGI 1 jest stworzony by zmniejszyć maksymalnie szkody  na płodach i uprawach. Skuteczność odstraszacza potwierdziła Stacja Badawcza Polskiego Związku Łowieckiego w Czempiniu. Swoją skuteczność i efektywność zawdzięcza unikalnemu połączeniu użytych elementów. Podstawą działania odstraszacza są petardy hukowo-błyskowe. Dodatkowo wydziela się nieprzyjemny dla zwierzyny zapach. Dzięki nieregularnej częstotliwości odpalanych petard ( ok. 35-40 min.) zwierzyna nie przyzwyczaja się do wydawanego dźwięku.  Zalecane stosowanie w tubach ochronnych które zabezpieczają przed wilgocią i deszczem.

Swoją skuteczność odstraszacz ZAWDZIĘCZA RÓWNIEŻ TEMU , że parametry odgłosu wystrzeliwanej petardy są bardzo zbliżone do parametrów strzału z broni palnej.

Produkt posiada certyfikat potwierdzający spełnianie wymagań dyrektyw unijnych związanych z bezpieczeństwem użytkowania oraz oznaczenie CE.

Czas działania ZIGI 1 to ok. 8-12 godz. Po kliknięciu w poniższy link można zobaczyć jak prawidłowo ustawić tubę wraz ze sznurem hukowym

instrukcja obsługi sznura hukowegoSzczegóły produktu

PRODUKTY POWIĄZANE