Twój koszyk jest pusty

Sklep onlinePolecane

Additiv 5l.

195.00 zł.207.00 zł.

Odstraszacz zwierzyny ZIGI 1 , sznur hukowy

15.99 zł.17.99 zł.

Hukinol 500ml.

165.00 zł.190.00 zł.

Bioplant antydzik 30l.
Cena: 299.90 zł.

Szukaj w naszym sklepie

Odstraszacz elektroniczny zwierzyny „SZALONY KOGUT”


Zasada działania: cyklicznie co 8,15,30 lub 60 minut, uruchamia się automatycznie,generuje do wyboru jeden z czterech sygnałów dźwiękowych trwający od 5 do 20 sekund, słyszany przy bezwietrznej pogodzie z odległości do 1000 metrów, w zależności od ukształtowania terenu.
Zasilanie: dwie baterie R6
Sposób montażu: urządzenie posiada sznureczek pozwalający na montaż na kołku,kiju lub gałęzi. Urządzenie jest odporne na wilgoc, lecz w przypadku obfitych deszczów należy zabezpieczyc poprzez osłonę woreczkiem lub robiąc osłonę np. z butelki plastikowej typu PET.
Do urządzenia załączone są baterie alkaliczne gwarantujące działanie urządzenia przez okres 1-2 miesięcy. Żywotnośc baterii jest uzależniona od wyłączania urządzenia na dzień.
Gwarancja: dotyczy samego urządzenia, bez baterii i obejmuje okres 12 miesięcy. Urządzenie jest wymieniane w momencie zwrotu urządzenia uszkodzonego.
Zastosowanie: w przypadku zasiewów wystarczy zastosowac jedno urządzenie na jeden hektar uprawy. Podobnie w przypadku ziemniaków jedno urządzenie wystarczy na jeden hektar uprawy zainstalowany na środku pola. W przypadku uprawy kukurydzy, która jest najtrudniejsza do ochrony przed zwierzyną konieczne jest zastosowanie 3-4 urządzeń na hektar uprawy,w zależności od kształtu pola i usytuowania w terenie.

 

Podobne produkty